Proč a jak jednorázově nakupovat v obchodě do zlata?

01

01/ Pro koho je určen jednorázový nákup investičních cenných kovů?

Jednorázový nákup investičních cenných kovů je výhodný pro zákazníky, kteří mají dostatek okamžitých finančních prostředků a zároveň chtějí u těchto volných prostředků zachovat jejich kupní sílu. Investiční cenné kovy nechávají rodinný poklad stále růst, přičemž jeho kupní síla stoupá o to více, čím hlouběji klesá hodnota papírové měny.

02

02/ Proč jednorázově?

Pokaždé, když se zákazníkovi uvolní jednorázové peníze, měl by část investovat do investičních cenných kovů. Pokud si zákazník nakoupí cenné kovy, bude vždy vědět, jaké bohatství má, jaké zanechá svým rodinám, na rozdíl od peněz, které ztrácí kupní sílu.

03

03/ Minimalizace rizika kolísavosti cen.

Obecně cena investičních cenných kovů podléhá vlivům vývoje tržní ceny investičních kovů na finančních trzích. Rychlá úhrada objednaných investičních cenných kovů zajistí zákazníkům možnost zafixovat si jejich cenu.

04

04/ Finanční krize.

Krize a pády na finančních trzích nejsou, stejně jako následné vzestupy, ničím neobvyklým a jde o nezbytnou a přirozenou součást vývoje. Existuje účinný lék, jak se proti krizi posílit, a tím je investovat do investičních cenných kovů, které si v každé situaci uchovají svoji hodnotu.

05

05/ Pravidla si stanovíte sami.

Při jednorázovém nákupu investičních cenných kovů si sám zákazník definuje výši investice a její čas. Okamžik investice není stanoven, zákazník rozhoduje, kdy zainvestuje. Zákazník si sám vybere, do kterého investičního cenného kovu, příp. více kovů dle gramáže, bude investovat.

06

06/ Další jednorázové nákupy investičních cenných kovů.

Není nutné vyměnit za zlato a stříbro celý svůj majetek. Postačí 5 – 15 % majetku. Pokud při investici do cenných kovů ve výši pouhých 5 % vzroste cena kovu 20x a zbývajících 95 % majetku zákazníka v jiných produktech se vypaří díky inflaci a devalvaci, potom 5 % v investičních cenných kovech ztrátu oněch 95 % zcela vykompenzuje. O hodnotu investovaného kapitálu nemůžete přijít.

07

07/ Rozhodnutí.

Opakovanost a pravidelnost nákupu investičních cenných kovů je nejlepší rozhodnutí pro cílevědomé budování Vašeho rodinného bohatství!