Avenir Gold Invest je samostatnou specializovanou divizí společnosti Avenir Financial Group, která se zaměřuje na obchodování s investičními kovy a investičními mincemi.

Rozhodnutí založit specializovanou divizi, zaměřenou výlučně na investiční kovy a mince, je primárně reakcí na dynamicky rostoucí poptávku našich zákazníků, fyzických i právnických osob, po bezpečném uložení rezerv do těchto aktiv.  Současně byla důvodem nutná specializace, která vychází z potřebné vysoké odbornosti našich investičních poradců, kteří se zabývají poradenstvím v této oblasti.

Základní vizí je zpřístupnit díky modernímu spořícímu plánu iiPlan investiční zlato a stříbro každému, kdo chce ochránit svoje finanční rezervy před znehodnocením, které jim dnes akutně hrozí. Pro spoření do zlata jsme si jako strategického partnera vybrali společnost IBIS IN GOLD.

ibis

Mimo to umožňujeme našim klientům jednorázově investovat do zlata, stříbra, platiny, palladia a rhodia a také do investičních mincí z těchto kovů.

Díky našemu strategickému partnerství se společností IBIS IN GOLD a díky celkovému zázemí společnosti Avenir Financial Group, můžeme v Avenir Gold Invest našim zákazníkům poskytovat ten nejlepší servis, a to jak při nákupu, tak při zpětném prodeji. Našim poradcům pak můžeme vytvářet exklusivní zázemí, a to jak z hlediska odměňování, tak z hlediska celkové informační a obchodní podpory.

Našim klientům nabízíme širokou škálu spořících programů do fyzického investičního zlata a stříbra (slitků i mincí), stejně jako možnost jednorázových nákupů investičního fyzického zlata, stříbra anebo investičních mincí. Spořit lze již od 100 Kč měsíčně. Díky tomu je spoření do fyzického investičního zlata dostupné široké veřejnosti. Nejčastější částky, které lidé měsíčně spoří, se pohybují v průměru od 1.000 Kč až do 2.000 Kč. Naším základním cílem je zajistit maximální dostupnost spoření do fyzického zlata a stříbra pro širokou veřejnost. S našimi partnery zajišťujeme komplexní servis, a to jak v oblasti nákupu, tak i v oblasti výkupu drahých kovů. Našim klientům poskytujeme také poradenství při sestavování jejich portfolia anebo nastavování spoření či při realizaci jednorázových nákupů.

01

Naše vize

Umožnit nejširší veřejnosti investice do investičních kovů a mincí.

Být lídrem trhu v oblasti fyzického investičního zlata.

02

Naše mise

Pracujeme na šíření finanční gramotnosti a informací o vhodné ochraně majetku proti jeho znehodnocení.

Informujeme veřejnost o možnostech spoření do fyzických investičních kovů a jejich jednorázového nákupu.

Umožňujeme našim klientům spoření do investičních kovů a jejich nákup.

Našim klientům zajišťujeme veškerý servis a poradenství, stejně jako vhodné nastavení portfolia investičních kovů.

03

Naše hodnoty

  • Otevřenost
  • Odpovědnost
  • Osobní rozvoj
  • Vzdělávání
  • Inovace a rozvoj