Proč mít iiplan – Inteligentní Investiční Plán

Investiční zlato nepodléhá inflaci a dlouhodobě si udržuje stabilní kupní sílu. Je osvobozeno od DPH a výnosy z prodeje cenných kovů nepodléhají dani z příjmu. Je vhodnou pojistkou pro politické, válečné, ekonomické čí měnové otřesy, které mají za následek ztrátu hodnoty měny.

Investiční zlato je skutečně dostupné

Pořízení investičního zlata neznamená zátěž rodinného rozpočtu. Nakupovat lze pravidelně od 100 Kč (4 Eur). Právě s touto částkou je možné postupně nakupovat vybrané investiční slitky v iiplanu®. Sjednat a podepsat iiplan® může osoba starší 18 let. Iiplan® je možné využít i ke spoření pro děti. Smlouvu pak uzavírají rodiče, prarodiče nebo jiná blízká osoba.

dekorace2

Jak funguje iiplan®

V závislosti na výši zaslané platby a aktuální ceně vybraného slitku v okamžiku připsání platby na účet společnosti IBIS In Gold ® je nakoupena odpovídající část slitku. Nespoříte tedy v penězích, ale v univerzální světové měně.

Po zafixování plné hmotnosti slitku se slitek stává majetkem kupujícího a je na základě jeho instrukcí expedován. Poštovné, balné a pojištění je stanoveno podle platného ceníku služeb.

Kupující je v průběhu spoření e-mailem informován o každé změně, jako je sjednání smlouvy, připsání platby, průběh nákupu i expedice slitku.

Se sjednáním iiplanu® je spojen vstupní poplatek, který může být uhrazen jednorázově nebo pravidelnými platbami. Vstupní poplatek je kupujícímu vrácen ve formě výkupní prémie iiplan®, která je vyplacena v okamžiku zpětného prodeje investičních slitků. Další správa a vedení iiplanu® je zcela zdarma.

Hlavní výhody iiplanu®

  • Není majetkovým účtem, ze kterého by chodily pouze výpisy.
  • S iiplanem® kupující získává skutečné fyzické investiční slitky.
  • Jen zlato, které má klient ve svých rukou pod plnou kontrolou, prokáže v plném rozsahu svoji hodnotu ochrany a zajištění.
  • Za stejné peníze více zlata – díky iiplanu® se i méně majetnému klientovi stanou dostupné slitky s vyšší hmotností s výhodnější cenou na jeden gram. Tím klient získává další bonus oproti nákupům jednorázovým.

ZA STEJNÉ PENÍZE NE 600 g investičního zlata ALE!!! 1000 g investičního zlata

Spořící programÚspora
1,0 g zlatý investiční slitek
2,5 g zlatý investiční slitek graf16 -16 %
5,0 g zlatý investiční slitek graf24 -24 %
10,0 g zlatý investiční slitek graf32 -32 %
31,1 g zlatý investiční slitek graf40 -40 %
50,0 g zlatý investiční slitek graf43 -43 %
100,0 g zlatý investiční slitek graf47 -47 %
250,0 g zlatý investiční slitek graf49 -49 %
  • Iiplan® spojuje výhody držení investičního zlata s výhodami pravidelného investování. Cena investičních slitků je závislá na vývoji ceny na burze cenných kovů a na měnovém kurzu. Klient nemusí hledat vhodný okamžik pro investování. Při pravidelném investování využije efektu průměrování ceny. Nejvíce zlata tak klient nakupuje za nejnižší ceny. Při vyšší ceně nakupuje méně, ale již realizuje výnos na dospořených slitcích.
  • iiplan® nabízí kupujícímu naprostou svobodu. Sám si určí výši pravidelné platby, hmotnost i počet slitků, které nakupuje. V průběhu spoření pak podle potřeb upravuje výši plateb, jejich frekvenci, vkládá mimořádné platby, přerušuje placení i mění podmínky expedice. Veškeré změny jsou zdarma.
  • iiplan® nabízí zaručenou kvalitu – slitky neprestižnější světové rafinerie PAMP (s certifikátem hmotnosti, nejvyšší ryzosti a výrobním čísle). Prvním držitelem je vždy právě kupující.